Naučte se pracovat se svou myslí a zvládejte stres lépe než kdy dříve


Co Vás čeká?

Praktická technika na každý den

Během kurzu dostanete více než 30 praktických technik v 10 oblastech, pomocí kterých budete schopni pracovat se svou myslí jako nikdy předtím! Více než 80 % úspěšných lidí také používá stejné techniky jako v Bettermind. Na každý den budete mít připravenou animovanou lekci na 5 - 15 minut, kterou si budete moci samostatně procvičit. Ta Vám pomůže pochopit, co máte dělat, když jste ve stresu. Nemusíte nikam dojíždět, vše online z pohodlí domova kdykoliv budete chtít.

všechny jazyky

Viditelná změna a nové zkušenosti

Změna nemusí být vůbec jednoduchá. Pokud však dostanete dobré vedení a konkrétní kroky, můžete to zvládnout i Vy. Za postup Vás budeme odměňovat a navíc získáte 20 bonusových lekcí, které Vám pomohou dostat nové zkušenosti do svého každodenního života. Připravili jsme pro Vás to nejlepší, abyste zvládali stresové situace. Vyzkoušejte to a získejte kontrolu nad situací, klid a radost ze života.

Gamifikace

Je důležité o všem otevřeně mluvit

"Přeji si, aby nikdo z vás nemusel zažít to co jsem zažil. Jak fyzicky, tak psychicky, tak při snaze najít pomoc v českém lékařském bludišti. Přál bych si, abych první den po svém kolapsu našel Bettermind a nemusel 3 roky hledat cestu ze dna. Byla to ale skvělá cesta, pro Vás jsme ale připravili lepší péči. Všechny techniky na jednom místě."

founder

Honza, Bettermind.cz

Jak to vše zvládnete?

Bylo by fajn spolknout pilulku a být v pohodě. Pilulek máme pro Vás připravených hned několik ve formě technik pro různé situace. V Bettermind se naučíte jednu každý den v podobě krátkého cvičení na 5 - 15 minut.

Základy
1
Vítejte v Bettermind!
2
Moje první 5 minutová relaxace (zvuky).
3
Skenování těla.
4
Počítání do 6, dech.
5
Počítání do 10, dech.
6
Počítání dechu, nádechy.
7
Bublina a volný prostor.
Myšlenky
8
Pozitivní nebo negativní?
9
Pozitivní nebo negativní? II.
Emoce
10
Daleko za logikou I
11
Daleko za logikou II.
12
Daleko za logikou III.
13
Daleko za logikou IV.
Vizualizace
14
Vizualizace - bolest.
15
Vizualizace - cesta tělem.
16
Vizualizace - proti spánku.
17
Vizualizace - tekutina.
18
Vizualizace - objekt.
19
Vizualizace - realita vs fikce.
Stres
20
Srdeční matematika.
21
Krabicové dýchání.
22
7-3-8.
Spánek
23
Jahoda a spánek.
24
Vypínání těla.
Paměť
25
Paměť I.
26
Paměť II.
Imunita
27
Meditace u jídla.
28
Meditace při chůzi.
29
Wim Hof.
Ticho
30
Moje vlastní meditace.

Reference zanechané v Bettermind

Celá řada studentů nám zanechává dobrovolné hodnocení přímo v samotném kurzu, kdy se všech ptáme na otázku, jak jim Bettermind mění život. Publikujeme je v originální podobě bez celého jména studenta. Třeba Ti pomohou v rozhodování :-)