Ceník předplatného

Předplatné označuje dobu, po kterou máte přístup ke všem lekcím a nástrojům v bettermind.cz. Vše probíhá online, diskrétně, z pohodlí domova.

czk_icon_active  eur_icon_active

Pokud se chcete naučit pracovat se stresem sami.

Neomezený přístup navždy 4700 Kč

Doporučujeme

12 měsíců 1800 Kč

3 měsíce 900 Kč

1 měsíc 450 Kč

benefitplus gopaysupported0 gopaysupported1 gopaysupported2 gopaysupported3 gopaysupported4 gopaysupported5 gopaysupported6 gopaysupported7 ethereum zcash

Libovolné předplatné můžete uhradit pomocí systému Benefit Plus, kde nás najdete jako "DATABENDERS s.r.o." V systému Benefit Plus stačí vložit aktuální cenu Vámi vybraného předplatného. Po uhrazení budeme automaticky informováni a aktivujeme Vaše předplatné.

Stres je hlavním zabijákem především v pracovním prostředí. I proto vycházíme firmám vstříc a nabízíme jim možnost naučit své zaměstnance ve stresovém prostředí s přehledem fungovat. Pro skupiny nabízíme množstevní slevy na předplatné na 12 měsíců. Cena je uvedena za jednoho člověka/zaměstnance.

Balíček SMALL

Skupinová sleva pro 2-10 osob 1710 Kč s DPH (- 5 %)
1413 Kč bez DPH

Doporučujeme

Balíček MEDIUM

Skupinová sleva pro 11-20 osob 1620 Kč s DPH (- 10 %)
1339 Kč bez DPH

Balíček LARGE

Skupinová sleva pro 20+ osob 1440 Kč s DPH (- 20 %)
1190 Kč bez DPH

benefitplus gopaysupported0 gopaysupported1 gopaysupported2 gopaysupported3 gopaysupported4 gopaysupported5 gopaysupported6 gopaysupported7

Vaši zaměstnanci nás v Benefit Plus najdou pod obchodním místem: DATABENDERS s.r.o.,
Jsme plátci DPH. Ceny jsou včetně DPH.

Více informací...

Online animovaný kurz plný praktických technik na zvládání stresu
Na každý den je připravena online animovaná lekce, která nezabere více než 15 minut. V každém balíčku získáte přístup ke kurzu na:
SMALL
MEDIUM
LARGE
přístup na 12 měsíců
přístup na 12 měsíců
přístup na 12 měsíců
sleva pro 2 - 10 zaměstnanců
sleva pro 11 - 20 zaměstnanců
sleva pro 21+ zaměstnanců

Kontaktujte nás

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na podpora@bettermind.cz. Pokud nemáte otázky, stačí nám zaslat Vaše fakturační údaje + počet předplatných a my Vám obratem vystavíme zálohovou fakturu pro platbu běžným bankovním převodem.

Pokud chcete darovat předplatné jako dárek v podobě dárkového poukazu.

Krok 1: Vyberte si grafickou podobu poukazu.

Krok 2: Vyberte si na jak dlouho bude předplatné aktivní.
Neomezený přístup navždy 4700 Kč

Doporučujeme

12 měsíců 1800 Kč
3 měsíce 900 Kč
1 měsíc 450 Kč
benefitplus gopaysupported0 gopaysupported1 gopaysupported2 gopaysupported3 gopaysupported4 gopaysupported5 gopaysupported6 gopaysupported7 ethereum zcash

Víte o někom, koho každý den vraždí stres a neví, jak ho zvládat? Můžete mu jednoduše pomoci a darovat mu přístup k Bettermind.cz. Stačí si vybrat jak bude dárkový poukaz vypadat a na jak dlouho bude mít obdarovaný přístup ke kurzům bettermind.cz. Platbu můžete provést bezpečně pomocí platební brány GoPay, bankovním převodem nebo pomocí celé řady dalších platebních metod. Dárkový poukaz Vám bude společně s instrukcemi k jeho aktivaci odeslán na zadaný email ihned v okamžiku úspěšné platby. U plateb kartou defakto ihned, u plateb bankovními převody obvykle platba proběhne v rozmezí od 24 - 48 hodin.

Každý dárkový poukaz obsahuje aktivační kód, který stačí dle instrukcí na samotném poukazu využít přímo v bettermind.cz.