Zbavte se panických poruch a stavů


Co Vás čeká?

Praktická technika na každý den

Během kurzu Vás provedeme desítkami praktických technik, pomocí kterých budete schopni pracovat s panickými stavy jako nikdy předtím. Více než 80 % úspěšných lidí také používá stejné techniky jako v Bettermind. Na každý den budete mít připravenou animovanou lekci na 5 - 15 minut, kterou si budete moci samostatně procvičit. Ta Vám pomůže pochopit, co máte dělat, když máte panický záchvat. Nemusíte nikam dojíždět, vše online z pohodlí domova kdykoliv budete chtít.

všechny jazyky

Viditelná změna a nové zkušenosti

Změna nemusí být vůbec jednoduchá. Pokud však dostanete dobré vedení a konkrétní kroky, můžete to zvládnout i Vy. Za postup Vás budeme odměňovat a budete navíc získávat bonusové lekce, které Vám pomohou dostat nové zkušenosti do svého každodenního života. Připravili jsme pro Vás to nejlepší, abyste zvládali náročné panické stavy. Vyzkoušejte to a získejte kontrolu nad situací, klid a radost ze života.

Gamifikace

Je důležité o všem otevřeně mluvit

"Panická porucha obvykle není konečná zastávka. Často se přidává velmi brzy Agorafobie. Při ní stavy paniky rostou s množstvím lidí a uzavřených situací do kterých se dostanete. Ze dne na den jsem kolaboval při čekání ve frontě do letadla, při nákupu v obchodě nebo při pasové kontrole na letišti. Ve všech situacích byla omezená cesta zpět nebo kupředu."

founder

Honza, Bettermind.cz

Jak se zbavíte panických stavů konkrétně?

Víme, jak těžké je vykonávat každodenní činnosti s neustálými projevy paniky, které mohou ústit až plným panickým záchvatem. Proto jsme pro Vás připravili praktické lekce na každý den pomocí kterých se postupně paniky zbavíte a dozvíte se, jak panika opravdu funguje.

Základy
1
Vítejte v Bettermind!
2
Moje první 5 minutová relaxace (zvuky).
3
Skenování těla.
4
Počítání do 6, dech.
5
Počítání do 10, dech.
6
Počítání dechu, nádechy.
7
Bublina a volný prostor.
Myšlenky
8
Pozitivní nebo negativní?
9
Pozitivní nebo negativní? II.
Emoce
10
Daleko za logikou I
11
Daleko za logikou II.
12
Daleko za logikou III.
13
Daleko za logikou IV.
Vizualizace
14
Vizualizace - bolest.
15
Vizualizace - cesta tělem.
16
Vizualizace - proti spánku.
17
Vizualizace - tekutina.
18
Vizualizace - objekt.
19
Vizualizace - realita vs fikce.
Stres
20
Srdeční matematika.
21
Krabicové dýchání.
22
7-3-8.
Spánek
23
Jahoda a spánek.
24
Vypínání těla.
Paměť
25
Paměť I.
26
Paměť II.
Imunita
27
Meditace u jídla.
28
Meditace při chůzi.
29
Wim Hof.
Ticho
30
Moje vlastní meditace.

Reference zanechané v Bettermind

Celá řada studentů nám zanechává dobrovolné hodnocení přímo v samotném kurzu, kdy se všech ptáme na otázku, jak jim Bettermind mění život. Publikujeme je v originální podobě bez celého jména studenta. Třeba Ti pomohou v rozhodování :-)