Napiš nám

V týmu bettermind.cz nás je od roku 2015 kdy jsme v ČR projekt spustili více a více. Nejrychlejší možností jak nás kontaktovat je využít chatovací okénko v pravém spodním rohu obrazovky.

founder

Jan Hovad

Zakladatel, vývoj, techniky, tvůrce kurzu

Prošel plnou délkou vzdělávacího režimu od technického lycea po doktorát na VŠ. V byznys sféře pracoval osobně na projektech v USA a Číně, budoval si návyky a hledal nejlepší cestu k dosažení profesionálních znalostí v oborech jako je strojírenství, IT, geografie, cizí jazyky, grafika, ekonomie, astronomie či medicína. Honza ale neposlouchal své tělo a po 10 letech zkolaboval na samé dno plné panických záchvatů, úzkostí, depresí a agorafobií. Honza rád kombinuje svět hard a soft dovedností - staví mezi těmito světy mosty a pomáhá lidem fungovat v dnešní zrychlené době. Založil a naprogramoval projekt bettermind.cz, prectime.cz, vede YouTube kanál metalearning.cz a školí práci se stresem na víkendech horpomalu.cz.
pr

Milan Tomeš

PR, Marketing, Obchod

Po dokončení VŠ vyzkoušel několik povolání v průmyslu a IT. Jeho chuť pracovat s lidmi ho však dovedla zpět na vysokou školu, kde působil jako akademický pracovník. Po několika letech začal cítit potřebu místo teoretické vědecké práce působit více na vzdělávací proces a tak převzal pozici manažera vzdělávacího projektu. Po jeho úspěšném dokončení přešel do soukromého sektoru, kde se jako konzultant a lektor věnuje osobnímu a firemnímu růstu založeného na aktuálních vědeckých výzkumech a prezentuje světu projekt bettermind.cz.