Napište nám

V týmu bettermind.cz nás je od roku 2015 kdy jsme v ČR projekt spustili více a více. Nejrychlejší možností jak nás kontaktovat je využít chatovací okénko v pravém spodním rohu obrazovky.

founder

Jan Hovad

Zakladatel, vývoj, techniky, tvůrce kurzu

Prošel plnou délkou vzdělávacího režimu od technického lycea po doktorát na VŠ. V byznys sféře pracoval osobně na projektech v USA a Číně, budoval si návyky a hledal nejlepší cestu k dosažení profesionálních znalostí v oborech jako je strojírenství, IT, geografie, cizí jazyky, grafika, ekonomie, astronomie či medicína. Honza ale neposlouchal své tělo a po 10 letech zkolaboval na samé dno plné panických záchvatů, úzkostí, depresí a agorafobií. Honza rád kombinuje svět hard a soft dovedností - staví mezi těmito světy mosty a pomáhá lidem fungovat v dnešní zrychlené době. Založil a naprogramoval projekt bettermind.cz, prectime.cz, vede YouTube kanál metalearning.cz a pomáhá lidem se zvládáním stresu a panických záchvatů.

Chceš-li se s ním potkat, ať už pro inspiraci, nebo akutní pomoc, podívej se na jeho web.

Kontakt: metalearning.cz
pr

Milan Tomeš

PR, Marketing, Obchod, Služby, Rozvoj

Po dokončení VŠ vyzkoušel několik povolání v průmyslu a IT. Jeho chuť pracovat s lidmi ho však dovedla zpět na vysokou školu, kde působil jako akademický pracovník. Po několika letech začal cítit potřebu místo teoretické vědecké práce působit více na vzdělávací proces a tak převzal pozici manažera vzdělávacího projektu. Po jeho úspěšném dokončení přešel do soukromého sektoru a začal spolupracovat s Honzou, což přineslo nejen spoustu inspirace a zkušeností, ale také přátelství a zábavy. Nyní se věnuje osobnímu a firemnímu rozvoji jako soft-skills lektor, konzultant a projekťák a dále rozvíjí bettermind.cz jako službu pro všechny, kde chtějí překonat limity své mysli a zvládat výzvy, které přináší náš rychlý a někdy trochu moc divoký svět.

Máš-li nápad, chuť přispět k dílu nebo spolupracovat, obrať se na něj.

Kontakt: info@milantomes.cz
pr

Katka

Podpora

Už během studia na VŠ se poprvé dostala k práci na zákaznické podpoře a po několika pokusech na jiných pracovních pozicích se ke komunikaci s lidmi stále vrací. Vyzkoušela si péči o zákazníky i zaměstnance v několika společnostech v České republice i Velké Británii, od malých startupů až po korporáty s nespočtem zákazníků. Pomáhat a radit lidem je její vášeň, proto se aktuálně věnuje podpoře drobných podnikatelů a firem i jejich zákazníků. Katka je skvělá podpora služby bettermind.

Pomůže vyřídit tvé dotazy, obrať se na ni, pokud potřebuješ vyřešit nějaký problém.

Kontakt: podpora@bettermind.cz